.

.

Trumpeter MUDEL 1/35 MÕÕTKAVAS sõjaliste mudelite #05515 vene 9P148 Konkurs(BRDM-2 Spandrel) plastikust mudel kit

Trumpeter MUDEL 1/35 MÕÕTKAVAS sõjaliste mudelite 05515 vene 9P148 Konkurs(BRDM-2 Spandrel) plastikust mudel kit

hinnangud:

€ 18.20
Summa
Tova on saadaval

Trumpeter MUDEL 1/35 MÕÕTKAVAS sõjaliste mudelite #05515 vene 9 P148 Konkurs(BRDM-2 Spandrel) plastikust mudel kit Valmis mudeli suurus : 164.5x65mm Kokku osast : 270+
Kallis Sõber,
Täname külastades meie poodi! Seoses laevandus ja makse, meil on selgitada, nagu allpool. Palun loe seda enne, kui sa osta :
1. Saadetise Brasiilia, meil lubas tähtaeg on 90 päeva jooksul hiina post air mail või Erilist on-line YW, kui teie tellimus ei ole toimetatakse 90 päeva jooksul, palun avage vaidluste ja taotluse tagastamist viivitamata, maksame kõik oma makse tagasi viivitamata.
2. Saadetise venemaa ja Valgevene , soovitame teil valida Posti Soome odavama saatmise hind ja kiire kohaletoimetamine, meil lubas 40 päeva jooksul alates kohaletoimetamise kuupäevast poolt Posti Soome, kui sa ei ole saanud oma, et 40 päeva jooksul posti teel soome, palun avage vaidluste ja taotluse tagastamist viivitamata, maksame kõik oma makse tagasi viivitamata.
3. Hiina post air mail saadetis, et teised riigid (välja arvatud Brasiilia), meil lubas 60 päeva jooksul alates kohaletoimetamise kuupäevast, kui teie tellimus ei ole kohale toimetatud 60 päeva jooksul, palun avage vaidluste ja taotluse tagastamist viivitamata, maksame kõik oma makse tagasi viivitamata.
4. Tasuta transport punkt, et venemaa, Valgevene, saadame posti teel soome. Tasuta kohaletoimetamine Brasiilia, saadame Special-line YW, tasuta kohaletoimetamine Ameerika, siis me laeva E-pakettaknad, teiste riikide puhul, saadame poolt hiina post air mail.
5. Kui teile saadeti objekt on halvas seisukorras, palun võtke meiega ühendust aadressil esiteks, me anname teile parima lahenduse saame.
6. Me nõustuda ka paypal makse, kui teil on vaja, võtke meiega ühendust ja me anname teile teada meie paypal konto, siis.
7. Kui olete rahul meie teeninduse ja tooted, siis võib liiki annavad meile a 5 star tagasiside , oma headust toetus tähendab palju meile!
Täname tähelepanu eest ja loodan, et teil on suur shopping kogemus meie poest!

Teave kauba kohta

Sõiduk:
Tank
Hoiatus:
14+
Sugu:
Unisex
Vanus:
> 14 aastat vana
Materjal:
Plast
Plastist Tüüp:
ABS
Tüüp:
Tank
Skaala:
1
Mudeli Number:
05515
Teema:
Sõiduk

Sarnased kaubad kategoorias