.

.

DIYSECUR Touch Nupp 125KHz RFID ID-Kaardi Lugeja Metallist Klaviatuur Ukse Juurdepääsu Kontroll Security System Kit + Streik Ukse Lukk BC2000

DIYSECUR Touch Nupp 125KHz RFID ID-Kaardi Lugeja Metallist Klaviatuur Ukse Juurdepääsu Kontroll Security System Kit + Streik

hinnangud:

€ 61.00 -19 %
€ 75.14
Summa
Tova on saadaval


Diy Täielik Täielik 125 KHz Rfid ID-Kaardi Metallist Lugeja Ukse Access Control Kit
Toide + Streik Ukse Lukk + 5 ID-Kaarti + 5 võtit ehisripatsid + Touch Lüliti
+ Kaugjuhtimispult
Täis Komplekt Komplekti, ei ole vaja osta muid tarvikuid !
Miks kasutada juurdepääsu kontroll ?
Selle läbipääsusüsteem võivad luua ettevõtte või asutuse büroohoone pildi standardimise korraldamise, parandada juhtkonna tasandil, samal ajal, standardiseeritud sisemise haldamise süsteemi.
Kui induktsiooni kaart kadunud, saab kohe aru kaotust süsteemi, nii et isegi kui keegi teine kiirenenud induktsioon-kaarti ei saa läbi sissepääsu valve süsteem, mis on mugavam kui tavaline mehaaniline lukk, suurem ohutus.
Juurdepääsu Kontroller :
See on UUS Metallist Juhul Juurdepääsu Kontroll RFID ID-kaardi Lugeja, Klaviatuuri, mis võib ajakohastada turvalisust oma kodus ja kontoris. See on ideaalne Kodu, Kontor, Tehas ja palju muud väljad!
Toide :
See AC110 V240 V Toide töötleja on trafo, mis annab stabiilse väljundpinge juurdepääsu kontroller, lukk, ja exit nuppu.
Elektri-Strike Lock :
See elektriline streik on parim valik Kodu, Kontor, Tehas ja palju muud väljad!Kompaktne ja ilus välimus, kerge, lihtne paigaldada.
RFID Kaartide / Keyfobs :
Need on 10tk 125 KHz RFID Lähedus Keyfobs ja id-kaardid, et nad võivad töötada välja toode, mis on 125 Khz RFID-kaardi lugeja.
Puudutage Nuppu :
See on puutetundliku lüliti sinine taustvalgus läbipääsusüsteem, kui nuppu standby seisukord taustavalgus on sinine, kui ei ole piisavalt valgust saab täpselt leida lüliti asend, kui touch lüliti taustvalgus muutub punaseks siis ukse lahti.
Kaugjuhtimispult :
See on kaugjuhtimispult seadme Ukse läbipääsusüsteem, pärast ühendad ta oma süsteemis, võite vajutada kaugjuhtimispuldi ukse avada kaugjuhtimise teel, kaugus võib ulatuda kuni 50 meetrit :
Ühenduse Skeem :
Mis on :

Teave kauba kohta

Mudeli Number:
BC2000
Security Mode:
Tõrkekindel
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Direction:
Puudub
is_customized:
Yes

Sarnased kaubad kategoorias