.

.

7 tolline Ekraan, Käed-vaba Intercom Video Ukse Telefon

7 tolline Ekraan, Käed-vaba Intercom Video Ukse Telefon

hinnangud:

€ 86.00 -5 %
€ 90.30
Summa
Tova on saadaval

Hoida vajutage ptt-nuppu 2 sekundit all, kui seade on ooterežiimis, see jõustub "vältida häiriv" režiimis, kui power tuli omakorda olema punane.
◆ Käed-vaba talkback funktsioon.
◆ Üks CTN sealhulgas 10 komplekti
【 Siseruumides Ühik Spetsifikatsioon 】 ◆Ekraani suurus : 7"(16 : 9 ekraan) ◆ Resolutsioon : digital 800(RGB)×480 Pixel ◆ vaatenurka : kuni 50 kraadi, alla 70 kraadi, vasakule või paremale 70 kraadi ◆ Heledus : 2 0cd/M ◆ Helin : chorded polüfooniline helin ◆ Tundlikkus : 56db ◆ Signaali süsteem : PAL/NTSC (valikuline) ◆ Sisend pinge : AC 100 V-240 V~ 50 Hz/60 Hz ◆ Üldine voolutarve : kuni 6 W(400m A) ◆ Stand-by voolutarve : ◆ Toiteplokk tehnilised andmed : DC 15 V ◆ Rääkida kuluv Aeg : 120 S±10% ◆ Jälgida, et ajaline Viivitus : 40±10% ◆ Efektiivne kaugus : 200 M(4 X 0.
◆ Siseruumides masin pildi heledus, värv ja helitugevust saab reguleerida. WORLDWIDE SHIPPING. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.(Välja arvatud mõned riigid ja APO / FPO)
2.
◆ Elektrooniline kontroll-luku funktsioon. EI ole ERANDEID! Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi. Kõneaega ja pildi viivitus on ligikaudne 120 sekundit. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.
Funktsionaalne kirjeldus 】
Kui külastaja vajutab Call nuppu väljas üksus, sise-unit rõngad ja näitab külastajate pilt. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode (t) on (on) ei reklaamitud.75 M?) ◆ Töötemperatuur : - 20~+6 0 ◆ Suhteline õhuniiskus : 10%~90%(KH) ◆ Siseruumides ühik paigaldamise meetod : seina külge kinnitatav tüüp
【Väljas Ühik Spetsifikatsioon】
◆Infrapuna lamp valgustus kaugus : ligikaudne 4 meetrit
◆ Resolutsioon : 600 read ◆ Rääkida kuluv aeg : 120 S±10% ◆ Pildi edastamise kaugus : ligikaudne 200 meetrit ◆ Visuaalne nurk : 92 ◆ KW : ◆ Power : DC 15 V (ette nähtud pikendamist telefoni otse) ◆ Kaamera : High definition ja värviline CMOS/CCD(valikuline) ◆ Väljas infrapuna öise nägemise funktsioon : 10 LUX infrapuna ◆ töötemperatuur : -20 C Kuni+60 C ◆ Väljas ühik paigaldamise meetod : varjatud või? seina külge kinnitatav tüüp
【 Toode Nimekirja 】
◆ siseruumides ühik : 1 tk
◆ väljas ühik : 1 tk
◆ Sulg siseruumides ühik : 1 tk
◆ 4 Pconnecting kaablit : 1 tk ( standard 1 M )
◆ Nnlocking signaali juhe : 1tk
◆ Power adapter : 1 tk
◆ Kruvi komplektid : 1tk
Umbes Vedu :
1.

Teave kauba kohta

Anduri Suurus(Tolli):
1/3
võimsus:
15v
Samrt Kodu Liides:
No
Sideliides:
Wired
Juurdepääsu Kontroll:
Puudub
Ekraani Suurus(tolli):
7
Vastates Režiim:
Hands-free
IP Kaamera Liides:
No
Tehnoloogia:
Digitaalne
värv:
Kuldne
Tsooni Sisendit:
Puudub
Tüüp:
Intercom Süsteem
Kaamera Sensori tüüp:
CMOS
Brändi Nimi:
GG Winwa
Materjal:
Muud
Uksekell:
Jah
Komplekti Konfiguratsioon:
Ühe video doorphone
Paigaldamine:
Seinale
Suurus:
7
Ühenduse Meetod:
Wired
Mudeli Number:
Muud
Ekraani Tüüp:
värv
Veekindel:
Jah
Vaatenurk (°):
65
Resolutsioon:
> 420 TV Rida
Kaamera:
Muud
võimsus:
15v

Sarnased kaubad kategoorias