.

.

1TK TDP-5 (14,8 mm) Karbis Ebaregulaarne Pill Tempel Die Hallitusseened/Kujuline Pill Vajutage Valuvormid Punch Tablett Press Machine

1TK TDP-5 (14,8 mm) Karbis Ebaregulaarne Pill Tempel Die Hallitusseened/Kujuline Pill Vajutage Valuvormid Punch Tablett Press

hinnangud:

€ 87.28
Summa
Tova on saadaval


1 TK TDP-5 (14,8 mm) Karbis Ebaregulaarne Pill Tempel Die Hallitusseened/Kujuline Pill Vajutage Hallitusseened
Punch Tablett Vajutage Masin. Teade :
kui pakk on saabunud teie tolli ,palun maksta
maksu-ja korja maatükk ,me ei ole eest
mis tahes tollimaksu või impordimaksu
kui teie koht on kaugel ,siis pean maksma 35
Pildil
Näpunäited :
pls kontrollida läbimõõt , teatud kuju ja milliseid masina, mida on kasutatud .
erilise mustriga ja suurust saab customerized teile.
Rohkem infot :
Terase liigid me kohaldata tootmise vormid on allpool, SKD11,SKH51,M2,D2,1.2379,SLD,DC53,XW42,DC11,HMD5,Cr12,Cr12 Mo1 V1,7 Cr Si Mn Mo V,SLD-MAGIC,YXM1,HAP40,HAP10,ASP30,ASP23,S600,GS379,K110,K340,K460,S590 MC,S790 MC,GS388,A88.
Pakume hallitusseened mistahes tablett vajutage ühe oma kohandatud taotlusi. Me teha valuvormid, mida suure täpsusega arvjuhtimisega masinad, arvuti loodud hallituse shaping tehnoloogiat ja spetsialiseerunud soojus raviprotseduure. Kõrge kõvadus, sitkus ja kulumiskindlus, et meie tooted ei ole ainult kohaneda igasuguste kiir-või madala kiirusega masinad, mida GYlongli, Hanlin Hangyu, jne., kuid ka toetuse kasutamise tablett vajutage masinaid, mida IMA, FETTE, GEA, jne. Meie kõrge täpsus ja üksteisega asendatavad osad, meie tooted on parim valik parandada tõhusust ja vähendada kulusid ja farmaatsiatoodete ning toidu tervishoiu valdkondades.
Valmistame hallitusseened erineva kujuga, nagu algul vormid, eri-kujuga vormidesse, pöörlevad hallitusseened, ühe-ja hallitusseened jne. ja iga üksiku protsessi, alates valides teras, soojuse ravivad, et lihvimine ja poleerimine, hõlmab meie aasta jooksul teadmisi ja kogemusi. Näiteks, me spetsiaalselt valida teras, toodetud Mittal Steel Company N. V. ja Arcelor S. A., sest meie tooraine, mis parandab otseselt kvaliteedi vormid.Me jääda tootmise standarditele tehnilisele spetsifikatsioonile. Vormidesse võib tootmiseks kasutatud ravimi tabletid, toitainete tabletid, spirulina, piima tabletid, vitamiinid, blokeerida maitseained, mothballs, aromaatsete ühendite, desinfektsioonivahendid, väetised, vann soola pallid, nööp-patareid, elektroonilised komponendid, pulbristatud metallurgilistes keraamilised terad, PTFE tihendi rõngad, oksüdatsiooni keraamika -, magnet käevõru ja kett helmed.

Teave kauba kohta

Toite Allikas:
Muud
Brändi Nimi:
ZJMZYM
Kaal:
200g
is_customized:
Yes
DIY Tarvikud:
Metallitöö
Mudeli Number:
TDP-5
Tüüp:
Muud
Läbimõõt:
14,8 mm
Kuju:
Kahepoolne kuju on erinev
Toote materjal:
Raud
Kujundamine Režiim:
Mulgustus-Hallitus
Toode:
pill vajutage hallitus
Toote Numbri:
H0828

Sarnased kaubad kategoorias